nr oferty: 72090 / 2017-11-05
Praca dla informatyków
Quality Assurance Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku Quality Assurance Engineer dla jednego z naszych klientów z siedzibą w Gliwicach.

Zadania:

  • Opracowanie i wykonywanie szerokiego zakresu testów w celu zapewnienia jakości produktu

  • Praca w zespole Scrum

  • Proponowanie nowych innowacyjnych rozwiązań

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów i incydentów

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Wspaniała atmosfera pracy w firmie skupiającej się na uzyskaniu harmonii między życiem prywatnym a karierą zawodową pracowników

  • Spotkania z kawą, pączkami i owocami

  • Przestronne biuro z elektrycznie regulowanymi stołami, piłkarzykami, PlayStation, a także prysznicem

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, lekcje angielskiego i karta Multisport

  • Roczne szkolenia, udział w konferencjach, możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Wymagania:

Wymagania:

  • Znajomość XML, JSON, CSV

  • Znajomość SQL i noSQL;

  • Znajomość języka Java będzie plusem

  • Znajomość narzędzi QA, takich jak SoapUI, Selenium, Cucumber

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zrozumienie kultury agile i organizacji zespołów scrum

Miejsce pracy:
Gliwice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-05 - 2017-11-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/projektant-programista_252235.html