nr oferty: 73375 / 2017-11-19
Praca dla informatyków
Kierownik Działu Administracji Systemów Informatycznych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
  • koordynacja prac zespołu administratorów,
  • wyznaczanie kierunków rozwoju platformy bazodanowej i serwerów aplikacyjnych,
  • tworzenie architektury rozwiązań opartych o bazy MS SQL,
  • rozwiązywanie problemów wydajnościowych,
  • tworzenie prototypów nowych rozwiązań, prace R&D,
  • udział w projektach związanych z rozwojem obecnych systemów i nowych wdrożeniach.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych, strategicznych dla firmy projektach,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od *preferencji kandydata,
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów,
  • realny wpływ na podejmowane działania,
  • dużą samodzielność pracy,
  • program Work-Life Balance (w tym dofinansowanie do karty Benefit Multisport, dni Owoca),
  • pakiet dodatkowych benefitów dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Wymagania:
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze IT,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w administrowaniu bazami danych MS SQL Server,
  • doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Windows Server,
  • umiejętność administracji systemami RED HAT LINUX oraz administracji serwerami aplikacyjnymi JBOSS/WILDFLY,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • wysokie umiejętności przywódcze - budowanie i motywowanie zespołu, zarządzanie konfliktem,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i pracy zespołu.
Miejsce pracy:
Gdynia, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-19 - 2017-12-18
Link do oferty: http://www.praca.pl/kierownik-projektow-internetowych_257458.html