nr oferty: 87258 / 2018-06-11
Praca dla informatyków
Specjalista ds. systemów biznesowych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie:

  • wsparcie użytkowników w obszarze aplikacji biznesowych,

  • rozwiązywanie zgłoszeń na portalu zgłoszeniowym,

  • utrzymanie spójności danych pomiędzy systemami,

  • nadawanie i kontrola uprawnień do systemów biznesowych,

  • obsługa systemów monitorujących

Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy LPP S.A.,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach,

  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,

  • system premiowy i świadczenia dodatkowe (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna dofinansowane przez pracodawcę).

Wymagania:
Szukamy osoby, która:

  • ma doświadczenie w obsłudze klientów lub użytkowników wewnętrznych,

  • sprawnie porusza się w środowisku Windows,

  • dobrze zna aplikacje Microsoft Office,

  • komunikatywnie posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie,

  • ma umiejętność analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów,

  • jest komunikatywna lubi pracować w zespole,

  • jest gotowa samodzielnie realizować powierzone zadania,

  • znajomość SQL będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
Gdańsk, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/projektant-analityk_312167.html