nr oferty: 87364 / 2018-06-13
Praca dla informatyków
Scrum Master
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie:

  • Szerzenie dobrych praktyk agile w organizacji,

  • Wdrażanie Scruma,

  • Prowadzenie spotkań Scrumowych, by za każdym razem były jeszcze lepsze,

  • Pomaganie Zespołom Scrumowym w podnoszeniu własnej poprzeczki,

  • Wspieranie Product Ownerów w pracy w zwinnym środowisku,

  • Budowanie transparentnego środowiska pracy opartego na zaufaniu i szacunku.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Wyzwania i nowe możliwości,

  • Współpracę z innymi SM-ami,

  • Dynamiczny rozwój,

  • Dużą samodzielność i wsparcie,

  • Towarzystwo pozytywnie zakręconych ludzi i nieformalnego środowiska pracy,

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • Atrakcyjne systemy premiowe,

  • Świadczenia dodatkowe (kupony zniżkowe do naszych sklepów, pakiet medyczny, pakiet rekreacyjny, rozbudowaną platformę szkoleniową, ubezpieczenie grupowe, owoce w biurze).

Wymagania:
Szukamy osoby, która:

  • Charakteryzuje się entuzjazmem i głębokim zrozumieniem pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych,

  • Zna procesy tworzenia oprogramowania,

  • Jest pomysłowa,

  • Potrafi współpracować w zróżnicowanym zespole i otoczeniu,

  • Posiada wysokie kompetencje komunikacyjne,

  • Posiada umiejętność budowania zespołu,

  • Ma min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Scrum Mastera.

Miejsce pracy:
Gdańsk, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-13 - 2018-07-13
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_junior_sap_specialist_lodzkie_20130122_094558