nr oferty: 93976 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Młodszy Analityk SEO z językiem fińskim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google

  • sprawdzanie, analiza i raportowanie pod kątem pozycjonowania

  • branie udziału w planowaniu strategii prac pozycjonerskich

  • monitorowanie wytycznych Google w kontekście efektywności działań SEO

  • budowanie systemu linków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • dowolną formę zatrudnienia(umowa o pracę/umowa zlecenie/umowa o współpracy (B2B)/umowa o dzieło)

  • atrakcyjny system wynagrodzenia, PREMIE, NAGRODY

  • BOGATY PAKIET świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, liczne wyjścia i wyjazdy integracyjne, kanapki, piłkarzyki, dofinansowania do kursów hobbystycznych)

  • kompleksowe SZKOLENIE stanowiskowe

  • możliwość uczestniczenia w KURSACH, SZKOLENIACH, KONFERENCJACH (także zagranicznych) jako gwarant stałego rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • DOSKONAŁĄ ATMOSFERĘ pracy (nie jesteśmy korporacją)

  • wynagrodzenie 2500-3500 zł netto

Wymagania:

  • wysoko rozwinięta zdolność analizy

  • umiejętność wysuwania wniosków na podstawie danych

  • bardzo dobra znajomość (co najmniej poziom B2/C1) języka fińskiego -warunek konieczny

  • każdy kolejny język obcy będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy zespołowej

  • rzetelność oraz sumienność wykonywania obowiązków

Doświadczenie SEO nie jest wymagane, choć jest dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
Gdańsk, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/klient_hrlinkpl_pracownik_dzialu_it_malopolskie_20140128_090227