nr oferty: 90905 / 2018-08-09
Praca dla informatyków
Konsultant IT (Retail)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zespół Retailowy zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla klientów zajmujących się handlem detalicznym i hurtowym, głównie w obszarzeprocesów łańcucha dostaw. Wdrażane systemy pozwalają na lepszą kontrolę zasobów, udoskonalenie procesów biznesowych oraz umożliwia dokładniejsze analizy danych pozwalających podejmować operacyjne i strategiczne decyzje.

Czym będziesz się zajmować:

  • Uzgadnianiem i analizowaniem wymagań biznesowych z klientem.

  • Definiowaniem procesów, tworzeniem specyfikacji funkcjonalnych.

  • Bieżącą współpracą z programistami w celu koordynacji wdrożeń oraz zapewnieniu zgodności oprogramowania ze specyfikacją.

  • Zapewnianiem wsparcia analitycznego dla klienta oraz zespołu programistycznego na etapach projektowania, programowania i testowania wdrażanych rozwiązań.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT.

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji€“ pełne finansowanie certyfikatów w różnych technologiach.

  • Możliwość wyjazdów naprojekty zagraniczne.

  • Pełen komfort pracy- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold.

Wymagania:
Kwalifikacje

  • Znajomości zagadnień związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań dla firm handlu detalicznego (fizyczne kanały sprzedaży, ecommerce, procesy magazynowe).

  • Doświadczenia w definiowaniu procesów biznesowych.

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz rosyjskiego.

  • Dyspozycyjności oraz mobilności w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Miejsce pracy:
Gdańsk, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-09 - 2018-09-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c-c_323937.html