nr oferty: 87056 / 2018-06-07
Praca dla informatyków
DevOps Engineer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Opis stanowiska:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Określanie standardów w zakresie metod i technik integracyjnych,

  • Ścisła współpraca z zespołami developerskimi przy określaniu jakości wytwarzania i integracji,

  • Automatyzacja powtarzalnej pracy ręcznej,

  • Podejmowanie inicjatywy zwiększania jakości oprogramowania i zapewnienia wysokiej dostępności systemów,

  • Budowa środowiska pracy opartego na komunikacji, współpracy i integracji zespołów developerskich oraz operacyjnych IT,

  • Doskonalenie procesów wytwarzania aplikacji i dalszego wdrażania na środowiska testowe i produkcyjne.

Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy,

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę lub umowę B2B w bardzo dynamicznie rozwijającym się dziale IT,

  • Komfortową pracę - na co dzień pracujemy w metodyce SCRUM, zapewniamy elastyczny czas pracy,

  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów, owoce w biurze, służbowe rowery).

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Zna UNIX/Linux jako użytkownik lub administrator, potrafi tworzyć skrypty powłoki,

  • Zna koncepcjię Continuous Integration i Continuous Delivery i towarzyszących narzędzi (Jenkins, Nexus),

  • Posiada ogólną znajomość narzędzi do zarządzania automatyzacją konfiguracji (Docker, Chef, Puppet, Ansible Vagrant lub podobne),

  • Zna co najmniej jeden język programowania: Java, Python, Perl, Ruby,

  • Posiada doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym (agile),

  • Posiada co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym sprawne czytanie dokumentacji.

Miejsce pracy:
Gdańsk, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-07 - 2018-07-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_backend_developer_php_oop_malopolskie_20130122_094218