nr oferty: 74932 / 2017-11-27
Praca dla informatyków
Administrator systemów i sieci
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP, Perl,
Internet: DNS, HTML, CSS,
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami światowymi w dziedzinie elektroniki i informatyki

  • Zarobki adekwatne do osiągnięć i umiejętności

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Forma współpracy: umowa o pracę.

Wymagania:

  • Biegła znajomość działania systemów Windows/Linux

  • Automatyzacja pracy w środowisku Linux (języki skryptowe)

  • Znajomość zagadnień sieciowych takich jak TCP/IP, VPN, DHCP, DNS, NIS

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami pocztowymi (Zimbra, Exim)

  • Praca z urządzeniami sieciowymi Cisco (Routing, Switching, VPN)

  • Znajomość HTML, CSS, PHP, Perl i Python

  • Znajomość zagadnień chmurowych €“ np. Amazon AWS Cloud

  • Ogólna orientacja w zagadnieniach elektronicznych

Zakres działalności firmy:

  • Zaawansowane rozwiązania software/hardware z zakresu Electronic Design Automation (EDA) oraz Embedded Systems (IoT, Automotive, Vision)

Miejsce pracy:
Gdańsk, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-27 - 2017-12-27
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_970802?jobSource=XMLFeed