nr oferty: 93858 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Administrator platformy Azure/Windows
Umiejętności komputerowe:
Internet: IIS, DNS,
Opis stanowiska:

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo systemów Azure/Windows/Active Directory

  • Bieżące utrzymanie oraz monitoring serwerów Azure/Windows/Active Directory

  • Współpraca z zespołami utrzymaniowymi oraz projektowymi

  • Wiedza sieciowa w stopniu średnio zaawansowanym

Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Pracę w metodyce SCRUM i dużą samodzielność działania

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Dostęp do nowych technologii i możliwość udziału w innowacyjnych projektach

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Umowę o pracę (bez okresu próbnego)

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

Wymagania:

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada doświadczenie w pracy z systemami Windows oraz Active Directory

  • Posiada doświadczenie w pracy z platformą Azure

  • Bardzo dobrze zna PowerShell i narzędzia linii poleceń

  • Zna wymienione technologie: IIS, DFS, DNS, DHCP, File Serwer, Print Serwer

  • Posiada umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniających rozwój infrastruktury

  • Zna zagadnienia związane z bezpieczeństwem IT

  • Sprawnie się komunikuje i potrafi pracować w zespole

  • Posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Jest rzetelna i odpowiedzialna za wykonywaną pracę

Miejsce pracy:
Gdańsk, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1130203?jobSource=XMLFeed