nr oferty: 79072 / 2018-02-06
Praca dla informatyków
Administrator systemu Linux
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: Apache,
Opis stanowiska:

  • administracja i rozwój Red Hat Enterprise Linux 6 & 7 Client

  • instalacje sieciowe Red Hat za pośrednictwem Anaconda i iPXE

  • nadzorowanie tworzenia skryptów instalancyjnych

  • tworzenie i utrzymywanie pakietów RPM i repozytoriów (RPM, YUM, CREATEREPO itp.)

  • tworzenie skryptów w BASH

  • uwierzytelnianie EAP / TLS IEEE 802.1x, SCEP, OpenSSL, wpa_supplicant (Network Access Control)

  • diagnozowanie problemów z siecią w systemie Linux

  • samodzielne wdrożenie się w działanie kompleksowych systemów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach polskich

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

  • respektowane prawo do urlopu

  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • dobra znajomość języka angielskiego w piśmie (komunikacja w Red Hat)

  • wykształcenie wyższe lub doświadczenie na ww. stanowisku

  • znajomość oraz doświadczenie w administracji systemami Linux

  • znajomość Samba

  • znajomość Apache i PHP

  • znajomość PKI i PKCS#11

  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Miejsce pracy:
Dolna Saksonia, , Polska
Oferta ważna:
2018-02-06 - 2018-03-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/asp-net-team-leader_289043.html