nr oferty: 93640 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Konsultant SAP ABAP
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: ABAP,
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Jako konsultantSAP ABAP będziesz tworzyć rozwiązania programistyczne dla klientów w obszarze SAP. Głównym zadaniem będzie zaprojektowanie rozwiązania i jego implementacja oraz oszacowanie pracochłonności oraz udokumentowanie prac zgodnie ze standardem firmy.

Dodatkowo będziesz mieć udział w rozwoju firmy, realizując zadania poza projektem wspierając również pracowników z mniejszym doświadczeniem.

Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Pakiet socjalny (multisport, ubezpieczenie)

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Szkolenia (językowe)

  • Wspaniałąatmosferę.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy projektowej SAP jako developer

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania ABAP w tym ABAP OO

  • Dobra znajomość jednej z technologii: EDI/ALE, Web Services, PI, Workflow, BW

  • Podstawowa znajomość minimum jednego z obszarów (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM)

  • Mile widziana znajomość technologii Fiori/SAPUI5, Webdynpro i/lub SAP HANA

  • Znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem).

Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-11-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_customer_advisor_with_english_and_french_english_speaking_countries_dolnoslaskie_20131024_102027