nr oferty: 87264 / 2018-06-11
Praca dla informatyków
Koordynator Systemu ERP (SAP) - moduły logistyczne
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

  • Optymalizacja procesów w systemie SAP (moduły zakupowe/logistyczne),

  • Opracowywanie akcji naprawczych i korygujących umożliwiających poprawę działanie systemu,

  • Opisywanie, poprawa i śledzenie danych w systemie,

  • Wsparcie końcowych użytkowników w rozwiazywaniu problemów zwianych z prawidłowym funkcjonowaniem systemu,

  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników SAP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

  • Atrakcyjny Pakiet benefitów,

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne lub z zakresu logistyki),

  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP,

  • Mile widziana wiedza z zakresu łańcucha dostaw i procesów logistycznych,

  • Praktyczna znajomość programu MS Excel,

  • Umiejętność języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • Zdolności analityczne,

  • Umiejętność podejmowanie szybkich decyzji,

Miejsce pracy:
Chorzów, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/glowny-architekt-it_312164.html