nr oferty: 93749 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Administrator Systemów
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MySQL, PostgreSQL,
Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji, rozwiązywanie problemów związanych z ich eksploatacją.

  • Monitorowanie dostępności i wydajności. Dbanie o właściwą pojemność systemów.

  • Wykonywanie prac instalacyjnych oraz konfiguracyjnych.

  • Przeprowadzanie migracji i wdrażanie standaryzacji serwerów aplikacji.

  • Wsparcie użytkowników oraz kontakt z dostawcami.

  • Uczestnictwo w realizacji projektów, współpraca z innymi zespołami IT.

Oferujemy:

  • Pracę w zaawansowanym środowisku informatycznym oraz projektach i systemach o różnej skali izłożoności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie w zdobywaniu wiedzy technicznej.

  • Pracę w zespole administratorów aplikacji. Współpraca ze specjalistami z dziedziny informatyki wdużej organizacji w kilku lokalizacjach.

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne - miękkie oraz techniczne.

  • Stabilne zatrudnienie oraz benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze, MultiSport).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne).

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Linux Debian, Microsoft Windows Server (wtymumiejętność pisania skryptów w shell€™u).

  • Znajomość budowy aplikacji Java EE (JBoss, Tomcat).

  • Wiedza z zakresu technologii bazodanowych MSSQL, MySQL, PostgreSQL.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie oraz inicjatywa przy wykonywaniu zadań.

  • Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność działania pod presją czasu.

  • Gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Miejsce pracy:
Chorzów, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_it_administrator_z_jezykiem_niemieckim_lodzkie_20131226_102049