nr oferty: 78580 / 2018-01-25
Praca dla informatyków
Informatyk IT / Helpdesk
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie wsparcia informatycznego i technicznego użytkowników w Centrali oraz zdalnego wsparcia dla użytkowników w oddziałach. Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacji i konfiguracji oprogramowania (stacji roboczych, laptopów, tabletów, telefonów, drukarek) oraz tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji użytkowników.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w bezpiecznej, międzynarodowej organizacji.

  • Szkolenia wdrażające, wsparcie merytoryczne.

  • Pracę na samodzielnym stanowisku.

  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kin i teatrów i wiele więcej).

  • Zorganizowany dojazd do/z pracy z Centrum Warszawy (tylko 20 minut z centrum).

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Dobrej znajomość budowy komputera.

  • Znajomości systemów operacyjnych Ms Windows 7/8 Ms Windows 10, obsługi systemów Microsoft Office.

  • Mile widziana znajomość obsługi systemów Microsoft SCCM.

  • Mile widziana znajomość systemów SAP, systemów VoIP (Skype for Business).

  • Komunikatywności, umiejętności przekazywania wiedzy oraz telefonicznego rozwiązywania problemów.

  • Nastawienia na skuteczność oraz terminowości rozwiązywania zadań.

Miejsce pracy:
Bronisze, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-25 - 2018-02-24
Link do oferty: http://www.praca.pl/specjalista-ds-migracji-danych-sap_286667.html