nr oferty: 83262 / 2018-04-11
Praca dla informatyków
Informatyk - IT Helpdesk
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie wsparcia informatycznego itechnicznego użytkowników wCentrali oraz zdalnego wsparcia dla użytkowników woddziałach. Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, wtym instalacji ikonfiguracji oprogramowania (stacji roboczych, laptopów, tabletów, telefonów, drukarek) oraz tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji użytkowników.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w bezpiecznej, międzynarodowej organizacji.

  • Szkolenia wdrażające, wsparcie merytoryczne.

  • Pracę na samodzielnym stanowisku.

  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kin i teatrów i wiele więcej).

  • Zorganizowany dojazd do/z pracy z Centrum Warszawy (tylko 20 minut z centrum).

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Dobrej znajomość budowy komputera.

  • Znajomości systemów operacyjnych Ms Windows 7/8 Ms Windows 10, obsługi systemów Microsoft Office.

  • Mile widziana znajomość obsługi systemów Microsoft SCCM.

  • Mile widziana znajomość systemów SAP, systemów VoIP (Skype for Business).

  • Komunikatywności, umiejętności przekazywania wiedzy oraz telefonicznego rozwiązywania problemów.

  • Nastawienia na skuteczność oraz terminowości rozwiązywania zadań.

Miejsce pracy:
Bronisze, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-11 - 2018-05-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_absolwent_kierunkow_ekonomicznych_finansowych_jezyk_angielski_i_francuski_lodzkie_20130122_094453