nr oferty: 74750 / 2017-11-23
Praca dla informatyków
Młodszy Specjalista ds. Informatyki
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET, CL,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • 70% wsparcie techniczne procesów biznesowych oraz użytkowników

  • 15% wsparcie procesów programowania (poziom podstawowy)

  • 15% wsparcie procesów administracji systemami Windows Server (poziom podstawowy)

Oferujemy:

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży logistycznej w Duchnicach

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia

  • stałe godziny pracy, wolne weekendy

  • obiady finansowane przez pracodawcę lub z korzystanie z karty przedpłaconej na zakupy spożywcze

  • dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej

Wymagania:

Nasze wymagania:

  • roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość systemów MS Windows Server

  • podstawowa znajomość jednego z języków programowania (Java, .NET, JS)

  • znajomość baz danych MS SQL/ORACLE będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (znajomość jęz. francuskiego będzie dodatkowym atutem)

  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów, nastawienie na realizację celów

Miejsce pracy:
Błonie, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-23 - 2017-12-23
Link do oferty: http://www.praca.pl/software-engineer_263476.html