nr oferty: 72197 / 2017-11-03
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Produktu / Analityk Danych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
Zakres zadań:

  • Obsługa szerokiego spektrum analiz i raportów wewnętrznych,

  • Realizacja badań i analiz zewnętrznych,

  • Analiza procesów raportowych i ich optymalizacja,

  • Optymalizacja procesów związanych z prowadzonymi aktywnościami marketingowymi,

  • Prowadzenie kampanii opartych o proces CRM (sprzedaż wtórna)

  • Zarządzanie parametrami produktów oraz dokumentacją produktową,

Oferujemy:
Oferta Spółki:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się Spółce finansowej,

  • Praca stacjonarną w Bielsku-Białej,

  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne,

  • Ciekawe, rozwojowe zadania umożliwiające podnoszenie kompetencji zawodowych,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozafinansowych, m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe dni urlopu, zajęcia językowe, imprezy integracyjne,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

To jest praca dla Ciebie! Dołącz do nas!

Wymagania:
Profil kandydata:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania produktem, analityki danych i raportowania,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, informatyka lub zarządzanie),

  • Zaawansowana znajomość MS Excel połączona z praktyką w analitycznym przetwarzaniu zbiorów danych (mile widziana znajomość MS SQL),

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Umiejętność organizacji własnej pracy i zarządzania czasem,

  • Komunikatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne, pozwalające na efektywne relacje biznesowe ze współpracownikami i działem IT,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,

  • Wiedza z obszaru marketingu będzie stanowić dodatkowy atut.

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-03 - 2017-12-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-baz-danych-oracle_252140.html