nr oferty: 93656 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Programista Aplikacji Internetowych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie aplikacji telemetrycznych na potrzeby marki STAG.

    Główne Zadania:

    - wypracowywanie koncepcji

    - planowanie projektu

    - tworzenie aplikacji serwerowych i www

    - opracowywanie dokumentacji tworzonych aplikacji

    - współpraca z firmowymi jednostkami konstrukcyjnymi i wsparcia technicznego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • uczestniczenie w ambitnych projektach, dostęp do najnowszych technologii

  • możliwość nauki oraz jasną ścieżkę rozwoju

  • wdrażanie własnych pomysłów

  • pracę w firmie notowanej na GPW

  • dofinansowanie do kart sportowych, m.in. MultiSport

  • prywatną opiekę medyczną

  • wspólną zabawę w czasie imprez integracyjnych i wiele innych benefitów

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia fronted przy wykorzystaniu bootstrap

  • umiejętność w tworzeniu aplikacji typu klient przy wykorzystaniu angular 4+ typescript

  • umiejętność w pisaniu aplikacji serwerowych przy wykorzystaniu: net-core

  • dobra znajomość docker container’s

  • znajomość baz danych ze szczególnym uwzględnieniem Postgres

    Wymagania dodatkowe

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania

  • zainteresowanie i otwartość na nowe języki i platformy programowania

  • komunikatywana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Białystok, podlaskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-10-31
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_product_regulatory_compliance_supervisor_malopolskie_20131025_102025