nr oferty: 90014 / 2018-07-27
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Systemów ERP
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • udział we wdrożeniach, w tym pomoc w przygotowaniu danych do migracji

  • aktywne wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów informatycznych, w tym: MS Dynamics Ax2012, pakiet MS Office

  • lokalizowanie błędów systemu, analizę przyczyn, zmiany w parametryzacji lub zgłaszanie problemów do firmy serwisującej oraz kontrolę usuwania błędów

  • aktywne uczestniczenie w rozwijaniu systemów poprzez analizę potrzeb użytkowników, weryfikację możliwości technicznych oraz przygotowanie dokumentacji modyfikacji z zachowaniem spójności z innymi stosowanymi rozwiązaniami

  • wsparcie użytkowników w obsłudze systemów używanych w firmie (help desk)

  • szkolenie użytkowników z obsługi systemów

  • wykonywanie raportów, dashboard€™ów, KPI

Oferujemy:
Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • narzędzia pracy (telefon, komputer)

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)

  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość przyuczenia do wykonywania w/w zadań oraz dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • w razie potrzeby - bezpłatny transport firmowy między Białymstokiem a Bielskiem Podlaskim

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości relacyjnych baz danych

  • znajomości języka MS SQL

  • znajomości kostek OLAP (mile widziane)

  • podstawowej wiedzy z zakresu logistyki, produkcji w systemie ERP

  • preferowana osoba z wykształceniem wyższym informatycznym

  • komunikatywności oraz chęci uczenia się i dyspozycyjności

Miejsce pracy:
Białystok, Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-27 - 2018-08-26
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-analityk-sql_318897.html