nr oferty: 88395 / 2018-06-25
Praca dla informatyków
inżynier oprogramowania dla Vision Systems
Umiejętności komputerowe:
?rodowiska: Microsoft Visual Studio,
Opis stanowiska:
Region wykonywanej pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • tworzenie graficznych profili użytkownika w Microsoft Windows dla naszych przemysłowych systemów przetwarzania obrazu na podstawie C# i .Net.

  • definicja wymogów i projektów technicznych

  • integracja i wdrożenie interfejsów komunikacyjnych w naszych maszynach produkcyjnych

  • ścisła współpraca z inżynierami przetwarzania obrazu i układów otwartych przy włączaniu i połączeniu bibliotek przetwarzania obrazu i układów sterowania maszyn

  • testy funkcjonalne aplikacji i modułów wraz ze sporządzeniem dokumentacji

Oferujemy:
Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 2500 EUR netto + opłacone mieszkanie

  • umowę o pracę na pełen etat w dobrej niemieckiej firmie

  • pomoc przy zakwaterowaniu

  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

Wymagania:
Wymagania:

  • technik lub inżynier informatyki lub automatyki

  • solidna wiedza z zakresu VB.net, C#, WPF i baz danych SQL

  • doświadczenie w tworzeniu graficznych profili użytkownika przy użyciu Microsoft Visual Studio

  • znajomość systemów magistrali i protokołów RealTimeEthernet, przede wszystkim Profinet, Ethernet/IP i kart interfejsu od Hilscher

  • doświadczenie w zakresie systemów przetwarzania obrazu i ich bibliotek oprogramowania, przede wszystkim z produktami VisionPro i Insight von Cognex

  • własna inicjatywa, umiejętność pracy w grupie oraz poczucie odpowiedzialności

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego

Miejsce pracy:
, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-25 - 2018-07-25
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_embedded_software_engineer_dolnoslaskie_20130116_094057