nr oferty: 76502 / 2017-12-20
Praca dla informatyków
Tester
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

OBOWIĄZKI:

  • Wspieranie procesu wdrażania

  • Konsultacje wykonawcze z użytkownikami

  • Dokumentacja techniczna

  • Dokumentacja kodu źródłowego

  • Testowanie i profilowanie oprogramowania

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Praca w międzynarodowym zespole

  • Szkolenia w zależności od potrzeb pracownika

  • UOP

  • Możliwe wyjazdy biznesowe w kraju i za granicą

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne), mile widziani studenci 4 lub 5 roku.

  • Znajomość platformy .Net (3.5/4.0), Języka C# i środowiska Visual Studio

  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych (MS SQL Server 2005/2008)

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:
, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-20 - 2018-01-19
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_team_leader_c_windows_malopolskie_20130429_135204