nr oferty: 93675 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Tester automatyczny
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
TWOJE OBOWIĄZKI

  • Tworzenie testów automatycznych;

  • Wykrywanie, analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów;

  • Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania;

  • Instalacja, utrzymanie i administrowanie środowiskami testowymi.

Oferujemy:
OFERUJEMY

  • Pakiety relokacyjne;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie;

  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę;

  • Profesjonalne szkolenia;

  • Prywatną opiekę medyczną.

Wymagania:
WYMAGANIA

  • Min.2letniedoświadczenie na stanowisku Testera;

  • Rozumienie różnych faz testowania i metodologii testowania;

  • Zaawansowana znajomość SQL;

  • Znajomość Java, ETL tool (Informatica/FME);

  • Znajomość Docker, Linux;

  • Mile widziana znajomość: Protractor, Cypress, Python, HP ALM/HP UFT.

Miejsce pracy:
, warmińsko - mazurskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-10-31
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_front_end_developer_mazowieckie_20131123_104050