nr oferty: 87087 / 2018-06-08
Praca dla informatyków
Tester automatyczny
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Internet: HTML,
Opis stanowiska:
TWOJE OBOWIĄZKI

  • Tworzenie testów automatycznych

  • Wykrywanie, analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów

  • Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania

  • Instalacja, utrzymanie i administrowanie środowiskami testowymi

Oferujemy:
OFERUJEMY

  • Pakiety relokacyjne

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie

  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę

  • Profesjonalne szkolenia

  • Prywatną opiekę medyczną

Wymagania:
WYMAGANIA

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Testera

  • Rozumienie różnych faz testowania i metodologii testowania

  • Znajomość Java, REST API testing , Selenium, HTML, JIRA, TestNG or JUnit - GIT - SQL

  • ZnajomośćCLI, Azure, Docker, Linux, Bash, ESB

Miejsce pracy:
, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-08 - 2018-07-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_chinese_simplified_and_traditional_mazowieckie_20130122_094202