nr oferty: 77586 / 2018-01-11
Praca dla informatyków
Test Leader
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dla swojego Klienta jednego z liderów z branży telekomunikacyjnej , dostarczającej za pomocą intuicyjnych urządzeń mobilnych sieci komunikacyjne, aplikacje i usługi poszukuje osoby na stanowisko:

Test Lead

Uwielbiasz testować? Interesują Cię rozwiązania i technologie cloud€™owe? Będziesz pracować przy aplikacjach internetowych opartych na chmurze, zintegrowanych z zewnętrznymi źródłami danych, takimi jak np. czujniki na ciele, współpracować z najlepszymi programistami.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilną współprace w ramach umowy o pracę,

  • Prace w nowoczesnym, komfortowym biurze,

  • Dostęp do fun and sport area, chillout rooms , piłkarzyków, parkingu,

  • Codziennie świeże owoce i nieograniczony dostęp do napojów,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i stomatologiczne dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie,

  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej, dofinansowanie do Multisport,

  • Pakiet zniżek kulturalno-usługowych,

  • Wyjazdy integracyjne, członkostwo w zespołach inżynierskich,

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów zawodowych

  • Pakiet relokacyjny i wsparcie w relokacji.

Prześlij CV w języku angielskim!

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe,

  • Język angielski biegły, na poziomie min.B2

  • Min. 2-letnie doświadczenie w testowaniu złożonych systemów, na różnych poziomach,

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi i frameworków do testowania aplikacji internetowych,

  • Znajomość protokołów i usług sieciowych,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu, samodzielność,

Mile widziane:

  • Znajomość technologii strumieniowania wideo,

  • Doświadczenie w GIT, Stash i JIRA,

  • Znajomość: KVM, Docker, AWS, VSphere,

  • Kompetencje leaderskie.

Miejsce pracy:
, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-11 - 2018-02-10
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1051621?jobSource=XMLFeed