nr oferty: 108982 / 2019-12-27
Praca dla informatyków
Technik Serwisu
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

W całej Polsce poszukujemy, osób gotowych do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą. Ze szczególnym priorytetem szukamy współpracowników w województwach: zachodniopomorskim, dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, podkarpackim, małopolskim.

Miejsce pracy: usługa serwisowa jest wykonywana w siedzibie Klienta

Oferta jest skierowana dla osób chcących współpracować z wiarygodnym partnerem biznesowym w oparciu o długoterminowy kontrakt Firma- Firma lub poszukujących dodatkowych zleceń.

Do zadań wybranego kandydata będzie należało między innymi:

  • techniczna analiza awarii;

  • prowadzenie napraw iusług instalacyjnych;

  • współpraca bieżąca zKlientami;

  • realizację usług wzleconych rygorach terminowości;

  • prowadzenie dokumentacji technicznej wykonanych prac.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • długofalowa umowę współpracy B2B, w oparciu o elastyczne warunki współpracy;

  • bardzo ciekawą pracę w wiodącej firmie oferującej rozwiania dla sektora retail;

  • jasny i terminowy system rozliczeń;

  • z góry ustaloną pulę urządzań w opiece i obszar terytorialny świadczenia usług serwisowych;

  • współpracę w zgranym zespole;

  • pakiet szkoleń wprowadzających i stałe wsparcie merytoryczne.

Wymagania:
Oczekujemy:

  • gotowości współpracy na zasadzie firma-firma;

  • posiadania własnego samochodu i czynnego prawa jazdy kat B;

  • praktycznej i teoretycznej znajomość budowy, diagnostyki i naprawy komputerów PC, sieci LAN;

  • dyspozycyjności;

  • umiejętności analitycznego myślenia;

  • bardzo dobra organizacji pracy;

  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • praktycznej i teoretycznej znajomość funkcjonowania terminali płatniczych POS;

  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych oraz systemów POS;

  • certyfikaty i szkolenia z zakresu sprzętu i systemów operacyjnych;

  • umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej.

Miejsce pracy:
, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2019-12-27 - 2020-01-26
Link do oferty: https://www.praca.pl/technik-serwisu_2951516.html