nr oferty: 97583 / 2018-11-30
Praca dla informatyków
Technik / Inżynier Informatyk - wsparcie techniczne WINPRO
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Opis stanowiska:

W bezpośrednim kontakcie znaszymi klientami, będziesz odpowiedzialny za całkowitą implementację naszego produktu.

Twoja misja będzie polegała na:

  • pomocy technicznej dla naszych klientów

  • przeprowadzaniu szkoleń

  • realizacji specyfikacji klientów

  • wdrożeniu oraz przetestowaniu oprogramowania uklienta

  • realizacji sterowników do maszyn dla linii produkcyjnych

  • śledzeniu projektów

  • kontakcie zinnymi profesjonalistami zbranży stolarskiej inaszym zespołem wQuadrature S.A.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy wdynamicznej idobrze rozwijającej się firmie.

  • Duża autonomia wpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do Twoich umiejętnościami zmożliwością podwyżki wzależności od Twojej motywacji ipostępu wpracy.

  • Samochód służbowy, telefon

Wymagania:

  • Inżynier cywilny lub przemysłowy zzakresu elektromechaniki, mechaniki, informatyki lub podobne

  • Dobra znajomość programowania, znajomość języków maszynowych do maszyn CNC (SIEMENS, CIX, XILOG)

  • Znajomość języków Pascal, Delphi, C++ oraz bazy danych MYSQL, ORACLE są dodatkowym plusem

  • Znajomość technik stolarskich (PCV, drewno, aluminium) jest plusem

  • Swobodne porozumiewanie się (pisemne iustne) wjęzyku angielskim (wymagany poziom B2).

  • Pasjonowanie się nowymi technologiami iprocesami produkcyjnymi

  • Łatwa praca wzespole iz klientami

  • Gotowość do częstego podróżowania

  • Prawo jazdy B

Miejsce pracy:
, opolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-30 - 2018-12-30
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c-i-java_465402.html