nr oferty: 77462 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Specjalista ds. odzyskiwania danych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole firmy będącej światowym liderem w swojej branży,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Komfortowe warunki pracy-dobra kawa, słodkie poniedziałki i firmowe lunche co tydzień,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów €“ min. prywatna opieka medyczna (Medicover) i Multisport,

  • Pakiet relokacyjny.

Wymagania:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała min. naprawa dysków (HDD iSDD), wcelu odzyskania danych zfizycznie uszkodzonych nośników, jak również dbanie ostany magazynowe izakup niezbędnych części. Specjalista ds. odzyskiwania danych będzie pracował blisko zarówno zzespołem lokalnym, jak ikolegami zNiemiec, UK oraz USA.

Wymagania:

  • Znajomość idoświadczenie zzakresu elektroniki (mile widziane wykształcenie kierunkowe),

  • Umiejętność lutowania układów SMD iBGA,

  • Umiejętność lutowania ciepłym powietrzem,

  • Doświadczenie wpracy zmikroskopem,

  • Bardzo dobra znajomość budowy komputera PC,

  • Znajomość systemów Microsoft Windows,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2),

  • Wysoka motywacja do osiągania założonych celów, entuzjazm izaangażowanie,

  • Umiejętność pracy wzespole, dokładność iterminowość,

  • Zdolności interpersonalne ikomunikacyjne.

Miejsce pracy:
, lubelskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-09
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_277281.html