nr oferty: 90847 / 2018-08-08
Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim i angielskim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów ztakich krajów jak Niemcy, Szwajcaria, Austria;

  • zapewnianie wsparcia klienta niemieckojęzycznego wwyjaśnianiu wątpliwości związanych zobsługą komputera;

  • kontakt zekspertami wcelu rozwiązania problemów;

  • rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń wsystemie.

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych;

  • elastyczny grafik pracy;

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy;

  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, karta multisport).

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2);

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1);

  • wysokie kompetencje interpersonalne;

  • chęć do pracy i zaangażowanie;

  • dobra znajomość obsługi komputera;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Miejsce pracy:
, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-08 - 2018-09-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/citrix-administrator_322257.html