nr oferty: 87344 / 2018-06-11
Praca dla informatyków
SAP Consultant FI/CO SD MM/WM PP/PM BI/BW
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Jeden z czołowych partnerów SAP a poszukuje Konsultanta Funkcjonalnego, jako jedna z największych firm w Europie możliwości rozwoju są niemal nieograniczone! Dlatego też mój klient poszukuje kandydata, którynie chcestać w miejscu lecz będzie głodny wiedzy!Chęć do pracy w międzynarodowym środowisku jest w tym przypadku kluczowa!

Oferujemy:

Firma oferuje:

  • Nieograniczone możliwości rozwoju (Partner SAP)

  • Pracaw międzynarodowym środowisku

  • Podróże służbowe

  • Umowa o pracę z dodatkowymi bonusami/premiami

Wymagania:

Wymagania wobec kandydata:

  • Min. 2 pełne cykle wdrożeniowe

  • Doświadczenie w pracy z systemami SAP

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Mobilność / możliwość podróży służbowych

  • Umiejętność pracy z klientem

Mile widziane:

  • Doświadczenie z modułami FI/CO, SD, MM/WM, PP/PM, BI/BW

  • Praca na SAP HANA

  • Praca z klientami międzynarodowymi

Miejsce pracy:
, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_serwerow_windows_dolnoslaskie_20130115_094058