nr oferty: 77277 / 2018-01-08
Praca dla informatyków
QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: HTML, JavaScript, XML, CSS,
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Możliwość poznawania najnowszych technologii oraz samorozwoju

  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole oraz przyjacielską atmosferę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na zycie, system kafeteryjny MyBenefit)

  • Określoną ścieżkę kariery

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Udział w szkoleniach i konferencjach

  • praca przy interesujacych projektach

  • Dostęp do literatury i prasy z branży IT

  • Wyjazdy do siedzib firmy (Londyn, Nowy Jork)

  • Możliwość stworzenia i rozwoju własnego projektu w firmie

  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Kielc (ryczałt wypłacany w związku z przeprowadzką, opłacamy pierwszy miesiąc wynajęcia mieszkania, wspieramy na miejscu w znalezieniu właściwego mieszkania, szkoły dla dzieci, itd.)

  • Cykliczne spotkania integracyjne w Polsce i za granica

Wymagania:

  • Tworzenie planów testów oraz skryptów testowych

  • Kontrola nad listą błędów w ramach danego projektu

  • Przeprowadzanie ręcznych testów oprogramowania, zgodnie z wcześniej zdefiniowanymi planami

  • Przeprowadzanie testów przy zastosowaniu automatycznych skryptów lub narzędzi

  • Studia wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewnym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość metod testowania oraz procesów produkcji i wdrażania oprogramowania

  • Dobra znajomość technologii webowych oraz narzędzi testowych

  • Dbałość o szczegóły

  • Dobra komunikacja wewnątrz zespołu

Mile widziane:

  • Znajomość następujących technologii: HTML, CSS, XML, PHP, JavaScript, jQuery, Java, Drupal, Wordpress

  • Znajomość automatycznych narzędzi testujących, np. Selenium

Miejsce pracy:
, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-08 - 2018-02-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_technical_support_engineer_with_italian_and_english_dolnoslaskie_20130430_135205