nr oferty: 79204 / 2018-02-08
Praca dla informatyków
Programista
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Opis stanowiska:

Główne zadania:

  • Programowanie nowych funkcjonalności w systemie MS Dynamics Axapta

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi obszarami w firmie, w zakresie wykonywanych obowiązków

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat z WIKA Polska

  • Dostęp do szkoleń specjalistycznych

  • Możliwość otrzymania nagród finansowych (uznaniowych oraz uzależnionych od wyniku finansowego firmy)

  • Pakiet socjalny

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Programisty MS Dynamics

  • Znajomość programów X++, opcjonalnie C++, C#, PHP

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, poziom B1

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra samoorganizacja czasu pracy, komunikatywność

Miejsce pracy:
, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-08 - 2018-03-10
Link do oferty: http://www.praca.pl/lider-zespolu_289031.html