nr oferty: 82230 / 2018-03-23
Praca dla informatyków
Oracle Retail Consultant
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

  • Praca consultingowa nad rozwijaniem strategii, projektowaniem modeli funkcjonowania, formowaniem procesów biznesowych,

  • Praca nad projektami w sektorze FMCG / Retail,

  • Bliski kontakt z klientami,

  • Analiza, rozwój I optymalizacja procesów całego cyklu: dostaw, produkcji, sprzedaży I dystrybucji.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Doradztwo zawodowe, wsparcie w rozwoju kariery i osiągnieciu sukcesu,

  • Dofinansowanie szkoleń krajowych I zagranicznych,

  • Możliwość pracy z GLOBAL TOP CLIENTS przy ambitnych międzynarodowych projektach,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • Voucher-y do najlepszych restauracji,

  • Pakiet sportowy,

  • Służbowa karta kredytowa.

Wymagania:

Kogo potrzebujemy:

  • Doświadczenie w biznesowym lub/i technicznym consultingu dla FMCG / Retail,

  • Znajomość wybranych modułów Oracle Retail RMS, RPM, ReIM, ReSA, RTM, RPAS, RWMS, SIM, RIB będzie ogromnym atutem,

  • Znajomość innego rozwiązania ERP w obszarze Retail również mile widziana,

  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się językiem polskim jak I angielskim,

  • Dyspozycyjność, elastyczność €“ wyjazdy służbowe zarówno krajowe jak I międzynarodowe,

Miejsce pracy:
, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-23 - 2018-04-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/software-tester_301102.html