nr oferty: 87365 / 2018-06-12
Praca dla informatyków
Manager Zespołu
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Szukamy chętnych do realizacji bardzo trudnej misji budowy zespołu sprzedażowego

  • Niewielu chętnych do pracy wsprzedaży, praca po godzinach, na początku pensja "taka sobie",masa nauki inie ma pewności powodzenia

  • Zaszczyty, praca na dziesiątki lat, niezwykle wysokie wynagrodzenia iwiele, wiele ofert pracy jeśli się uda

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Cykl szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie isprzedażowe

  • Atrakcyjny imotywacyjny system wynagradzania

  • Karierę wfirmie owieloletnich tradycjach istabilnej pozycji na rynku

  • Bogaty pakiet produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Czekamy na Ciebie!

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uczciwość, serce do roboty, samodzielność

  • Poza tym wykształcenie wyższe, niekaralność

Miejsce pracy:
, podkarpackie, Polska
Branża:
Informatyka/Programowanie
Oferta ważna:
2018-06-12 - 2018-07-12
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_web_developer_designer_malopolskie_20130122_094318