nr oferty: 127513 / 2021-02-05
Praca dla informatyków
MS Dynamics 365 Specialist
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

100 % zdalnie

Oferujemy:

  • Solid Foundations

  • Ambitious Projects

  • Individual approach and friendly atmosphere

  • Famous Brands

  • Inspiring Leaders

  • Flexibility

  • Extra Benefits

  • Referral System

Wymagania:
Zadania:

Do roli MS Dynamics CRM 365 Specialist należeć będzie pierwsza linia wsparcia klienta wewnętrznego MS Dynamics 365, moduł Sales.

Ponadto będzie brał aktywny udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań, wspomagających pracowników poszczególnych działów firmy.

Oczekiwane umiejętności i kompetencje

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenia w obsłudze systemów klasy CRM (preferowany MS Dynamics 365)

  • Znajomości przepływów procesów biznesowych

  • Znajomości metod zwinnego programowania

  • Doświadczenia w obsłudze systemu obsługi zgłoszeń

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość C#, T-SQL, JavaScript (przynajmniej jedna technologia w stopniu zaawansowanym)

  • Znajomość MS Flow lub MS Azure Power Apps

  • Zacięcie do rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnym jak i polskim

  • długoterminowe i interesujące projekty

  • pracę z nowymi technologiami

  • elastyczne formy współpracy

  • zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i kartaMultiSport)

Miejsce pracy:
, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2021-02-05 - 2021-03-07
Link do oferty: https://www.praca.pl/ms-dynamics-365-specialist_4226643.html