nr oferty: 87395 / 2018-06-12
Konsultant wsparcia klienta z językiem angielskim w obszarze IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej rozwijających się obecnie firm z obszaru IT, nowych technologii, inżynierii na rynku poszukujemy kandydata, który będzie zajmował się wsparciem klienta w języku angielskim w obszarze związanym z:

  • odpowiadaniem na pytania techniczne z zakresu IT poprzez (telefon, mail, chat)

  • generowaniem oraz resetowaniem nowych haseł dla użytkowników

  • rozwiązywaniem problemów związanych z korzystaniem z MS Office oraz wewnętrznych aplikacji

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta będzie traktowane jako plus

  • biegła znajomość języka angielskiego (C1/ CAE)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi

  • chęć rozwoju w obszarze IT

  • motywacja

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)

  • spotkania integracyjne

  • rozbudowany pakiet szkoleń

Miejsce pracy:
, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-12 - 2018-07-12
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_aspnet_developer_gliwice_amsterdam_slaskie_20130128_094010