nr oferty: 72730 / 2017-11-02
Praca dla informatyków
Konsultant SAP SD
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta globalnego lidera dostarczającego wysokiej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się pozytywną opinią rynkową, obecnie poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta wdrożeniowego SAP, posiadających doświadczenie wmodule SAP SD.

Lokalizacja: elastyczne miejsce pracy - zależne od projektu

Oferujemy:

KORZYŚCI

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Jasno sprecyzowana ścieżka kariery

  • Profesjonalne szkolenia zarówno na terenie Polski jak i zagranicą (budżet szkoleniowy)

  • Wysoka kultura organizacji

  • Przyjazne środowisko pracy

Wymagania:

OCZEKIWANIA

  • Min. 2 letnie doświadczenie jako Konsultant SAP

  • Doświadczenie w przynajmniej jednym pełnym cyklu wdrożeniowym SAP

  • Głębokie zrozumienie procesów biznesowych oraz zagadnień technicznych

  • Wyższe wykształcenie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność względem delegacji ok 50%

Miejsce pracy:
, opolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-02 - 2017-12-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_sap_basis_slaskie_20130122_094107