nr oferty: 93816 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Konsultant ERP (Dynamics AX or NAV is a plus)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

lokalizacja: Szczecin

Nigel frank International poszukuje kandydata na stanowisko Konsultanta Systemów ERP dla jednegoz naszych klientów w Szczecinie. W związku z wewnętrznym wdrożeniem systemu ERP, oraz prowadzonych rolloutow na dalsze lokalizacje, nasz Klient zatrudni osobę odpowiedzialną za integracje systemów ERP, analizy, konfiguracje i optymalizację systemu.

Zadania:

  • Analiza zachodzących procesów biznesowych

  • Projektowanie procesów biznesowych

  • Tworzenie i organizacja dokumentacji technicznej

  • Dostarczanie pomocy użytkownikom systemu

  • Pomoc w implementacji systemu

Oferujemy:

Oferowane:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Międzynarodowe środowisko

  • Elastyczna godziny pracy

  • Integracje

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karnety sportowe

  • Karty podarunkowe

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Lekcje języka angielskiego

  • Pakiet relokacyjny

Wymagania:

Wymagania:

  • Dobre umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów

  • Chęci rozwoju w zakresie systemów ERP (Dynamics AX lub NAV będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

Miejsce pracy:
, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_dwh_specialist_with_german_dolnoslaskie_20131214_104042