nr oferty: 90564 / 2018-08-02
Praca dla informatyków
Information Security Analyst / Engineer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy usług w obszarze sieci i bezpieczeństwa IT poszukujemy osoby na stanowisko Security Analyst/ Engineer.

Miejsce pracy: całkowita praca zdalna lub praca w jednym z biur firmy

Na tym stanowisku będziesz m. in.

  • Brał udział w ciekawych projektach dla rozmaitych branż

  • Przeprowadzał testy penetracyjne

  • Analizował złośliwe oprogramowanie

  • Zbierał i określał wymagania we współpracy z użytkownikami oraz adminami

  • Prezentował rozwiązania na potrzeby klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych

Oferujemy:

  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym

  • Dowolna forma współpracy (UoP lub B2B)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem ekspertów w nowoczesnej organizacji - liderem w obszarze Security

  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport)

  • Pakiet relokacyjny - opcjonalnie

  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • Zainteresowanie obszarem Security

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość min. jednego wybranego języka scryptowego (np. Python, Bash, Perl lub Powershell)

  • Znajomość sieci LAN / WAN

  • Dobra znajomość Windows i/lub Linux/Unix

  • Biegła znajomość języka angielskieg

Miejsce pracy:
, podkarpackie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-02 - 2018-09-01
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-cabinet-design-engineer_321588.html