nr oferty: 79034 / 2018-02-07
Praca dla informatyków
IT Specialist
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
Twoim zadaniem będzie:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem sieci lokalnej (LAN) irozległej ( WAN)

  • Administracja baz danych MS- SQL

  • Codzienna archiwizacja programów iserwerów

  • Pomoc użytkownikom wobsłudze iużytkowaniu systemów wspierających procesy biznesowe SFC, WMS, ERP

  • Opracowanie planów awaryjnych iciągłości działów systemów IT

  • Utrzymanie irozwój infrastruktury informatycznej wfirmie

Oferujemy:

Miejsce pracy: Jarosław

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców wbranży motoryzacyjnej, od 20 lat na polskim rynku

  • Rozwój: 62% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie

  • Projekty realizowane wmiędzynarodowych zespołach

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów ikadry zarządzającej to kobiety

  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik wwewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)

  • Możliwość uczestniczenia wdziałaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)

  • Dodatkowe świadczenia: bonus relokacyjny, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia absencyjna, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do posiłków, szkolenia językowe

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość bazy danych MS SQL- administracja

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows Serwer (Active Directory) - administracja

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych, umiejętność konfiguracji sprzętu sieciowego (CISCO)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność logicznego myślenia

Miejsce pracy:
, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-07 - 2018-03-09
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-java-developer_287422.html