nr oferty: 78570 / 2018-01-25
Praca dla informatyków
IT Service Specialist
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Opis stanowiska:

Co będzieszrobić?

  • Diagnozować irozwiązywać problemy techniczne użytkowników wzakresie:

    • oprogramowania systemowego, użytkowego

    • sprzętu komputerowego iurządzeń peryferyjnych (drukarki, projektory, urządzenia wielofunkcyjne)

    • sieci komputerowych

    • telefonów VOIP ikomórkowych

  • Instalować ikonfigurować sprzęt komputerowy

  • Tworzyć iutrzymywać dokumentację, rejestry, analizować procesy biznesowe iopracowywać instrukcje

  • Realizować zamówienia na sprzęt, urządzenia biurowe iinne akcesoria na potrzeby firmy (zakupy, porównania ianalizy ofert)

  • Konfigurować sieci (VLAN itopologie sieciowe)

  • Zarządzać uprawnieniami, dostępami ikontami

Oferujemy:
Zapewnimy Ci:

  • Pracę przy unikalnych projektach odużej skali istopniu skomplikowania

  • Stanowisko dobrane do Twojej wiedzy iumiejętności

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ielastyczne godziny pracy

  • Pakiet socjalny (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne igrupowe, kartę Benefit Systems, obiady)

  • Pracę wzespole, zktórym po godzinach zagrasz wpiłkę nożną lub pobiegniesz wmaratonie

Wymagania:
Co musisz umieć?

  • Wykształcenie techniczne preferowane informatyczne

  • Minimum dwuletnie doświadczenie wdziale wsparcia technicznego IT

  • Bardzo dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego

  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory

  • Bardzo dobra znajomość systemów zrodziny MS Windows oraz Linux

  • Znajomość zagadnień związanych zkonfiguracją iutrzymaniem sieci LAN/WAN iWi-Fi

  • Przynajmniej podstawowa znajomość technologii wirtualizacji (VMware/Hyper-V)

  • Znajomość zagadnień sieciowych na poziomie Cisco CCNA

  • Praktyczna wiedza zzakresu technologii Microsoft €“ Windows Servers oraz usług DNS/DHCP/WDS, GPO/GPP itp.

  • Znajomość systemów do monitoringu(np. Zabbix/Nagios/Cacti)

  • Praktyczne doświadczenie wkonfiguracji przełączników sieciowych (VLAN/Trunki)

  • Ogólna znajomość zasad licencjonowania oprogramowania

  • Język angielski €“ min B2

  • Inicjatywa izaangażowanie

  • Sumienność iefektywność, samodzielność wdziałaniu idoskonała organizacji pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji iwspółpracy wzespole

  • Gotowość do pełnienia dyżurów

Miejsce pracy:
, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-25 - 2018-02-24
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-serwera-weblogic_286689.html