nr oferty: 97420 / 2018-11-28
Praca dla informatyków
Administrator
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:
Wymagania:
Osoba zatrudniona na stanowiskuadministratora odpowiedzialna będzie za:

  • utrzymanie i rozwój środowisk Linux/VMware obsługujących kluczowe systemy informatyczne Lasów Państwowych,

  • optymalizacje wydajności i dostępności powierzonych systemów,

  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa baz danych,

  • nadzór nad systemem replikacji danych pomiędzy podstawowym i zapasowym ośrodkiem przetwarzania danych,

  • rozwiązywanie problemów sieciowych,

  • projektowanie i wdrażanie zmian w architekturze IT,

  • opracowywanie i wdrażanie procedur związanych z utrzymaniem standardów bezpieczeństwa,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej środowiska IT.

Kandydat musi posiadać:

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie o kierunku informatycznym lub pokrewnym,

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku administratora systemu Linux lub administratora sieci,

  • dobra praktyczna znajomość systemu Linux (preferowany RedHat Linux),

  • znajomość zagadnień sieciowych,

  • znajomość technologii wirtualizacji systemów (preferowany VMware),

  • znajomość technologii sprzętowych €“ serwery x86 i macierze dyskowe (IBM, HDS),

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT.

Mile widziane:

  • znajomość technologii sprzętowych Power8 (serwery klasy E880)

  • umiejętność programowania w językach skryptowych (bash, Perl),

  • praktyczna umiejętność administrowania bazami danych Informix, Oracle, Postgress,

  • posiadanie autoryzowanych certyfikatów RedHat, VMware.

Oferujemy:

  • profesjonalny system szkoleń, w tym możliwość uzyskania międzynarodowych profesjonalnych certyfikatów,

  • atrakcyjny pakiet socjalny min. prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, dofinansowanie urlopów,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji,

  • pracę w młodym, aktywnym zespole,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Miejsce pracy:
, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-28 - 2018-12-28
Nasz partner Praca.pl