nr oferty: 96251 / 2018-11-06
Praca dla informatyków
Administrator Linux / Devops
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Twoje obowiązki w Koncept-Informatyka:

  • Tworzenie nowych skryptów w ChefDK i utrzymywanie obecnych.

  • Tworzenie i utrzymywanie programów w Pythonie wspomagających zarządzanie infrastrukturą w chmurze.

  • Wsparcie w zadaniach związanych z infrastrukturą oraz narzędziami AWS dla programistów.

  • Instalacja, konfiguracja, serwerów webowych oraz serwerów baz danych

Oferujemy:

  • Pracę w małej dynamicznie rozwijającej się firmie IT

  • Luźną, przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji €“ dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora

  • Duże możliwości rozwoju i poznania nowych technologii

  • Zajęcia integracyjne sportowe (piłka nożna)

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dobrej znajomości Pythona

  • Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury

  • Wiedzy z zakresu automatyzacji procesów

  • Wiedzy z zakresu obsługi środowiska AWS

  • Znajomości bash

  • Znajomości języka angielskiego

Miejsce pracy:
, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-06 - 2018-12-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-helpdesk-with-german_455758.html