nr oferty: 73067 / 2017-10-30
Praca dla informatyków
Administrator Baz Danych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MySQL, PostgreSQL,
Opis stanowiska:

  • Utrzymanie oraz rozwijanie obecnie użytkowanych w firmie systemów bazodanowych

  • Implementacja nowych rozwiązań

  • Administrowanie i implementacja logik archwizacji/backupowania i szyfrowania danych

  • Udział w tworzeniu wizji rozwoju platform biznesowych w ramach posiadanych kompetencji

  • Wspieranie zespołu IT w zakresie administracji bazami danych

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (pełen etat),

  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych oraz wdrażanie nowych technologii,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość uczestnictwa w programie sportowym

  • Pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu informatyki (lub ostatnie lata studiów)

  • Znajomości języka skryptowego SH lub BASH

  • Minimum rocznego doświadczenia w obszarze administrowania bazami danych

    • Microsoft SLQ

    • PostgreSQL

    • MySQL

  • Doświadczenie w rozwiązaniach środowisk zwirtualizowanych VMWare oraz KVM

  • Doświadczenie w diagnozowaniu problemów wydajnościowych oraz optymalizacji procesów

  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Linux oraz MS Windows

  • Umiejętności analityczne

  • Odpowiedzialność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Certyfikat DBA będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy z systemami backupu danych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:
, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-30 - 2017-11-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/c-developer-software-engineer_255949.html